Propozycje zmian i ulepszeń

Miejsce, gdzie można napisać o swoich pomysłach na uatrakcyjnienie i ulepszenie serwisu oraz programu.

Moderator: e-diagnoza

PostNapisane: 3 lis 2015, o 09:53
Mozna kolorystykę zmienic

PostNapisane: 4 lis 2015, o 07:55
Sukces!!! W końcu znalazłem szukane przeze mnie info!!! <mega zadowolenie>

PostNapisane: 5 lis 2015, o 10:54
No, no, no a już traciłem nadzieję że znajdę odpowiedź.
System CRM (ang. Customer Relationship Management) jest to system informatyczny, który automatyzuje i wspomaga procesy na styku klient-organizacja w zakresie pozyskania oraz utrzymania klienta.
http://serwis-jurasik.pl/gdzie-mozna-zastosowac-system-crm/

PostNapisane: 9 lis 2015, o 09:00
amberko napisał(a):Ja także uważam, że forum powinno zostać bardziej wypozycjonowane. Więcej osób by tutaj zaglądało.

I znow sie zgadzam..

PostNapisane: 10 lis 2015, o 10:48
Faktycznie, cenne wskazówki można tu znaleźć. Gratuluję pomysłu tego forum.

PostNapisane: 11 lis 2015, o 08:46
Ciężko się zarejestrować

PostNapisane: 18 lis 2015, o 08:57
Wszstko jest ok

PostNapisane: 31 sty 2016, o 09:14
Powinni tu dołączyć wielu lekarzy

PostNapisane: 1 lut 2016, o 11:01
Forum mało rozreklamowane
PostNapisane: 21 kwi 2017, o 09:09
cześć
Właśnie znalazłem e-diagnoza.com. Sam zastanawiałem się nad stworzeniem takiej strony, jako projektu naukowego, ale ubiegł mnie już pomysłodawca. ;) Osobiście nie znam się tak dobrze na informatyce, ale ma kilka propozycji co do kwestii medycznej:
1. Może warto stworzyć dodatkową zakładkę (obok zakładki Spis chorób - dodać "Gdzie do lekarza"). Wybór lekarza następowałby automatycznie na podstawie postawionej diagnozy np. alergii. Wtedy ukazywałby się spis lekarzy ze specjalizacją "alergia" z danej miejscowości (w której mieszka diagnozowany) z danymi kontaktowymi (adres, telefon, cena wizyty-jeśli prywatny gabinet). Można by skorzystać ze strony znany.lekarz.pl (jako bazy danych lekarzy) w celu umówienia wizyty, poczytania opinii, sprawdzenia cennika i zakresu leczonych chorób.
2. Proponowane leki - czemu brak danych? (przy Spisie chorób). Wiele chorób np. angina w łatwy sposób leczy się jednym lekiem np. antybiotykiem penicyliną/amoksycyliną, a jak występuje uczulenie na penicyliny to cefalosporyną lub makrolidem. Wszystkie leki są na receptę, więc nie istniałoby ryzyko leczenia na własną rękę (po diagnozie). Proponowane leki miałyby tylko charakter informacyjny dla pacjenta.
3. Dodatkowa zakładka - Badania (po Objawach a przed Proponowanymi lekami w zakładce Spis chorób). Badania: czasami pojedyncze, a czasami kilka potrzebnych do jednoznacznego ustalenia i potwierdzenia choroby. Tutaj kolejne pole do popisu tzn. wybór laboratoriów, które takie badania mogą przeprowadzić.
4. Dać możliwość aktualizacji (wprowadzenia do Spisu chorób bardzo rzadkich chorób, dodatkowych objawów) przez lekarzy. Konieczna byłaby tu jakaś krótka rejestracja lekarza (w celu identyfikacji kompetentnej osoby/zrewidowania prawa wykonywania zawodu lekarza) z podaniem danych kontaktowych lekarza - adres placówki/gabinetu/szpitala.
5. Czy objawy chorób wybierane były tylko na podstawie Wikipedii? Czy na podstawie najczęściej powtarzających się objawów znajdowanych dla danej choroby wyszukiwane w google?
6. Dodatkowa zakładka (Pilna pomoc) w której można by znaleźć informacje: telefonów i adresów "ostrych dyżurów", aptek całodobowych.
7. Jeśli leczenie (zwłaszcza rzadkich chorób) jest zbyt kosztowne dla pacjenta i nie refundowane przez NFZ stworzyć odnośnik na tej stronie do różnych fundacji i innych organizacji zajmujących się zbiórką pieniędzy na konkretny cel.

To takie moje luźne propozycje zmian.

Oprócz tego uważam, że strona jest bardzo dobra i brawa należą się dla pomysłodawcy i wszystkich wykonawców.

Pozdrawiam
Michał
Poprzednia strona

Powrót do Propozycje zmian i ulepszeń